cien lewy
cien prawy
Kontakt

„Piastowskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil” Sp. z o.o.
05-820 Piastów
ul. Warszawska 49/51

NIP: 534-21-30-033
Regon: 016405322
KRS: 0000173377 – Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy  w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego – 11 000 000,00 zł.

Hublot King Power Replica

Dane teleadresowe

Prezes
e-mail:: k.golik@pzpgstomil.pl

Dyrektor ds. Produkcji
Maria Kiełbus
tel: 022 753-93-78
e-mail:: kielbus.m@pzpgstomil.pl

Dyrektor ds. Handlowych
Piotr Wiśniewski
tel: 22 753-93-78
tel: 513-442-774

Sekretariat
tel/fax: 022 723-64-66
e-mail:: sekretariat@pzpgstomil.pl

Główna Księgowa
Anna Roguska
tel: 022 753-93-30
e-mail:: a.roguska@pzpgstomil.pl

Marketing
e-mail:: marketing@pzpgstomil.pl
tel: 022 723-60-02; 022 723-60-04
fax: 022 723-60-03
Teresa Ogrodowczyk
tel: 0 506 059 561
e-mail:: T.Ogrodowczyk@pzpgstomil.pl
Danuta Musiał
e-mail:: D.Musial@pzpgstomil.pl
tel: 0 506 059 548
Izabela Borysiewicz
tel: 509 032 841
e-mail:: i.borysiewicz@pzpgstomil.pl

Kontrola Jakości
Ewa Grabowska
tel: 503 059 372
e-mail:: e.grabowska@pzpgstomil.pl

Zaopatrzenie
Wanda Krawczyk
tel: 022 753-93-32; 022 753-90-89
e-mail:: w.krawczyk@pzpgstomil.pl

Główny Technolog
Zofia Skrzypczyńska
tel: 022 753-93-79
e-mail:: z.skrzypczynska@pzpgstomil.pl

Dział Kadr
Małgorzata Karuk
tel: 022 753-90-86
e-mail:: m.karuk@pzpgstomil.pl

Płace
Ewa Przybylska
tel: 022 723-64-66
e-mail:: e.przybylska@pzpgstomil.pl

Możesz skontaktować się z nami wypełniając poniższy formularz.
Prosimy podać Imię i Nazwisko
Prosimy podać adres e-mail
Prosimy podać telefon
Prosimy podać treść zapytania

Państwa zapytanie zostało wysłane.